ZIEMAS UN VASARAS RIEPAS PAR LABĀM CENĀM.

Mašīnas riepu obligāta nomaiņa Latvijā ir nepieciešama divas reizes gadā – oktobrī un arī maijā. Tādēļ, auto vadītājus var iedalīt divās daļās. Daļa autovadītāju savām mašīnām izvēlas uzstādīt vissezonas riepas, kas nav jāmaina divas reizes gadā. Savukārt, otri izvēlas mainīt riepas katru sezonu. Nav nepareizas pieejas šajā jautājumā, svarīgi ir sekot tam, lai auto riepas ir kvalitātīvas kā arī sistemātiski jāseko līdzi to nolietojumam un protektora biezumam, lai nerastos nepatīkamas situācijas. Tik pat būtiska ir arī uzticama servisa apkope, kas riepas ne vien nomainīs un veiks diagnostiku, bet arī konsultēs par piemērotākajiem risinājumiem konkrētai automašīnai kā arī braukšanas paradumiem ikdienā.

Ieskaties piedāvājumā – https://mmkserviss.lv/riepu-abc/ziemas-riepas/

ATBILSTOŠĀKAIS RISINĀJUMS JŪSU AUTO.

Autovadītājiem pastāv vairākas izvēles saistībā ar riepām, kas tiek izmantotas automašīnai ikdiena. Tām ir iespējams uzstādīt ziemas un vasaras riepas, kas ir jāmaina divas reizes gadā, vai arī vissezonas riepas, kas ir lietojamas dažādos laikapstākļos, taču, tas nebūt nenozīmē, ka to stāvoklim var nesekot līdzi. Latvijā ziemas, pēdējos gados, nemēdz būt tik vēsas kā agrāk, taču salnas un apledojums uz ceļa joprojām ir sastopams regulāri, tādēļ labas ziemas riepas ar vai bez radzēm vai jaunas vissezonas riepas būs labākais risinājums. Visiem riepu veidiem galvenā atšķirība ir ķīiskajā sastāvā, tādēļ ar vasaras riepām ziemā un ziemas riepām vasarā, braukt ir nedroši, kā arī vissezonas riepu ķīmiskais sastāvs paredz, ka tām ir nepieciešama regulāra apkope, tādēļ uzskats, ka vissezonas riepas neprasa nekāda veida apkopi visu cauru gadu ir mīts.

KĀDUS DISKUS IZVĒLĒTIES SAVAM SPĒKRATAM?
Jebkurā riepu servisā ir iespējams veikts arī automašīnas disku apkopi un servisu. Pastāv dažāda veida automašīnu riepu diski un servisā noteikti ieteiks tos, kuri ir vispiemērotāki izvēlētajām riepu veidam. Daudzi nemaz nezina, cik liela nozīme ir automašīnas diskiem, pie tam, tik pat daudzi uzskata, ka to funkcija ir tikai dekoratīva, taču, disku fiziskais stāvoklis ietekmē ne tikai stabilitāti un dinamiku, bet arī ekonomiskumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *