Kolagēns- ādas jaunības eleksīrs

Pats kolagēns būtu pats galvenais strukturālo olbaltumvielu tips cilvēka organismā, kam ir un būs svarīga vieta veselu locītavu, matu kā arī pārējo ķermeņa audu veidošanā. Bez tam dabiskais kolagēns ir pamats daudz sarežģītākām organisma struktūrām, piemēram, zobiem, kauliem, skrimšļiem un pat iekšējiem orgāniem. Kolagēns notur mitrumu ādā, kas tad sniedz iespēju tai noturēties tvirtai, gan arī nedaudz pasargā dermas virsējo slāni pat no ultravioleto staru bojājumiem. Savādāk sakot, kolagēns tomēr ir svarīga cilvēka ādas daļa, bez kuras tā nevar noturēt savu elastību un veselību. Kādēļ visiem patīk uztura bagātinātāji, kā arī izmantošanā nonāk kolagēna pulveris, tabletes vai dzeramais kolagēns? Jo trīsdesmit gadu vecumā olbaltumvielu sintēze uzsāk strauji mazināties, kas tad noved pie ādas plānuma, tvirtuma zuduma un sausuma. Parādās pirmās saredzamās grumbiņas, novājinās locītavas un kauli, kā arī organisma sevis dziedināšanas spējas samazinās. Līdz ar to kolagēna lietošana paliek tieši par katras dienas daļu daudziem no mums.

Ienāc- https://kolagens.lv/pages/par-mums

Kolagēna variācijas

Kāda veida ir kolagēna veidi? Ir daudz dažādu kolagēna tipu, bet pieci šeit tiek skaitīti par izplatītākajiem. 5 biežāk sastopamie veidi iekļauj I, II, III, IV, V tipa kolagēnu. Šie kolagēna veidi ir pilnīgi neaizvietojama organisma daļa. Pirmā tipa pats kolagēns ir visvairāk sastopamais proteīns, kas tad sastopams cilvēkos. Tas veido ādu, skrimšļus, cīpslas, asinsvadu sienas un citus saistaudus. Kad mums nepieciešams kolagēns ādai un matiem, šajā gadījumā 1. tips būtu vislabākā izvēle. Kāda tieši varianta uztura bagātinātājs – kolagēns tiek nosaukts par visvieglāk absorbējamo? Tad tas ir zivs vai jūras dabiskais kolagēns. Kad Jums vajadzīgs kolagēns locītavām, tad tas tomēr ir otrais tips, kurš ir galvenais kolagēns skrimšļos. Tie uztura bagātinātāji, kas tad satur vistas kolagēnu, piemēram, vistas kaulu kolagēna pulveris, jau ir pats galvenais II tipa kolagēna avots. III tips jau ir fibrilārs kolagēns, kas jau ir pamata cilvēka ādas un orgānu elements, kas jau tiek atrasts tajās pat vietās, kur pirmais tips. 5. tipa kolagēns būs svarīgs grūtniecēm placentas veidošanā. Pats galvenais būtu saprast, vai, piemēram, priekš Jums vajadzīgs kolagēns kauliem vai varbūt locītavām un piemeklēt priekš sevis piemēroto tipu.

Pats kolagēns, kur to pirkt?

Brīdī, kad būtu nepieciešams kolagēns, pirkt to iespējams ne vien aptiekā uz vietas, bet arī, piemēram, online vidē. Taču mēģiniet noskaidrot daudz vairāk par pārdevēju, kā arī tā zināmu reputāciju, tā kā tie uztura bagātinātāji jau ir jālieto iekšā organismā. Saprotiet sev, kāds tieši ir vajadzīgs tips – kolagēns ādai, matiem vai arī kolagēns locītavām, muskuļiem. Protams, pirms sūtīt būtu nepieciešams precizēt, kāda ir kolagēna lietošana. Vispār pastāv dzeramais kolagēns, kurš jau ir sagatavots. Viennozīmīgi šis ir ļoti viegli sagremojams, pie tam ir atbilstošs pat cilvēkiem, kas cieš no gastrīta. To ir ērti uzņemt, kā arī tas nav pašam jātaisa – 1 pudele jau satur dienas devu 5 gramus. Tiek plaši pielietots kolagēna pulveris, kurš tad ir vienkārši uzņemams. Taču, ja pulveri pērkat ne paciņas veidā, tad dzēriens ir jāsagatavo saviem spēkiem, kas tad ceļojumu ziņā nav īpaši ērti. Kolagēns kā kapsulas vai tapbletes ir ērtākais lietošanas variants, ko tieši var ņemt uz darbu vai ceļojumā. Un protams, ja būs izvēlēts kolagēns, atsauksmes ir tas, ko tieši ir jāizlasa vispirms, tā varēsiet atrast piemērotāko variantu priekš sevis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *