VAI IR DROŠI ONLINE IEGĀDĀTIES ALKOHOLU?

Katra no mazajām alkoholisko dzērienu darītavām Latvijā var padalīties ar interesantu stāstu par to, kā nonāca tieši līdz šādam biznesa veidam. Kāds iet vecātēva pēdās, vēl kāds izdomājis, ka šis būs labs veids kā realizēt pāri palikušo ražu, cits vienkārši iedvesmu smēlies youtube. Lai arī alkohola ražošana mājas apstākļos ir diskutabls jautājums un likums regulē ko un kādos apmēros drīkst ražot, mājās vai nelielā mājas ražotnē brūvēts alus, uzlējums vai mājas vīns ir pat sava veida delikatese un noteikti labs produkts, ko piedāvāt citiem dažādos gadatirgos. Alkohola veikals internetā ir pilnīgi legāls biznesa veids, pat par spīti tam, ka nepieciešams pārliecināties par pircēja vecumus. Piegādes veic pats ražotājs un pārdevējs, tādēļ tas ir veids kādā var pārliecināties par pircēja vecumu, turklāt, ja pārdevējs ir ticis maldināts un preces vēlas iegādāties nepilngadīga persona, nauda tiek atgriezta bankas kontā.

Ienāc- http://pv64.lv/produkti

MĀJAS ALUS UN AVEŅU UZLĒJUMS NO LATVIJAS MĀJRAŽOTĀJIEM.
Iegādei pieejami dažādi interesanti un garšīgi uzlējumi, kurus var gan glabāt mājas bāriņā, gan izmantot kā lielisku dāvanu. Aveņu uzlējums, jāņogu uzlējums, kāds interesants mājās gatavots sidrs – tas viss garšo pavisam savādāk kā veikalos nopērkamie, masu produkcijai ražotie alkoholiskie dzērieni. Mājas degvīns ir atsevišķa dzērienu grupa, kas arī garšo pavisam savādāk kā veikalu plauktos atrodamais. Mājas ražotājiem ir iespēja eksperimentēt ar dažādā garšu niansēm, kas ir vēl viens no iemesliem kādēļ pircēji izvēlas mājražotāju preces. Arī dumbrāju alus ir īsts klientu pievilinātajs. Vīns, degvīns, sidrs, alus un dažādi uzlējumi – sev interesējošu preci noteikti atradīs ik viens interesents. Jārēķinās gan ar nedaudz augstākām cenām kā veikalos, taču, ņemot vērā to, ka konkrētais dzēriens ir izgatavots pāris desmitu eksemplāros, tas ir pat ekskluzīvi.

KĀ PIEGĀDĀ TIEŠSAISTĒ NOPIRKTAS ALKOHOILSKĀS PRECES?
Visbiežāk, dažāda veida alkohola veikali, kas produkciju piedāvā iegādāties internetā, piegādi veic pašu spēkiem. Tas ir arī veids kā pārdevējam pārliecināties, ka pircējs ir sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu. Lokālas alkohola darītavas piegādi veic uz tuvākajām pilsētām un rajoniem. Arī bezmaksas piegāde tiek noteikta balstoties uz konkrētu summu, kas būtu adekvāta pircējam un izdevīga pārdevējam. Latvijas mājražotāju preču iegāde ir lielisks veids kā atbalstīt savējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *