KĀPĒC ĀTRIE KREDĪTI IR TIK POPULĀRI?

Ātrais kredīts internetā ir ikdienišķs finanšu pakalpojums, kas pieejams ik vienam pilngadību sasniegušam Latvijas pilsonim. Šāds pakalpojums katram interesentam tiek piedāvāts jau vairāk kā desmit gadus. To princips ir elementārs – lai saņemtu aizdevumu, nav nepieciešamas liekas formalitātes un nauda kontā jau ir dažu minūšu laikā. Visbiežāk kredītu var saņemt personas līdz 70 gadu vecumam. Parasti šāda veida īstermiņa kredīti ir populāri, jo tiem ir elastīgs atmaksas veids un maksājuma termiņu iespējams pagarināt. Tas ir ērts risinājums situācijām, kad piemeklējuši neparedzēti izdevumi un nepieciešams veikt kādu svarīgu pirkumu, vai vienkārši nepieciešami iztikas līdzekļi, kad palikušas pāris dienas līdz algai.

AIZDEVUMS KONTĀ JAU VIENAS STUNDAS LAIKĀ

Sākotnēji šie finanšu pakalpojumi tika veidoti kā alternatīva lombardu un banku sniegtajiem pakalpojumiem, un tie ātri vien kļuva par ļoti pieprasītiem(vairāk skatīt te – ilgtermiņa aizdevums). 21.gadsimta piedāvājumi aizdevumu saņemšanas jomā ir ātri, elastīgi un viegli realizējami, tādēļ tos izmanto labāk, kā banku aizdevumus. Pirms aizdevuma piešķiršanas tiek pārbaudīta potenciālā klienta kredītvēsture un iespējas aizdevumu atmaksāt. Visbiežāk, viss process aizņem stundu un jau pavisam drīz aizdevums tiek ieskaitīts bankas kontā. Lielākā daļa aizdevēju pirmo aizdevumu piedāvā izsniegt bez maksas jeb bez papildus procentu maksājuma.

KĀDUS DOKUMENTUS ATSŪTA AIZDEVĒJS?

Arī finanšu pakalpojumus mūsdienās daudzi izvēlas izmantot internetā. Nav jāuztraucas par to, ka kāds no dokumentiem varētu pazust, jo tie ir elektroniski – e-pastā un lietotāja profilā aizdevēja mājaslapā. Kredītu kalkulatorā, ievadot nepieciešamo informāciju, var iepazīties ar izmaksām jau pirms pieteikuma veikšanas. Šāda veida pakalpojumu sniedzēji ir legāli un licencēti, tādēļ nav jāuztraucas par krāpšanas mēģinājumiem. Katru mēnesi nepieciešams veikt aizdevuma daļēju apmaksu pēc grafika.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.