Kur labāk zvanīt, ja būs salūzusi durvju slēdzene vai iesprūdušas automašīnas ārdurvis?

Katrs no mums kādreiz var saskarties tieši ar tādām nevēlamām situācijām, piemēram, kā atslēgu nozaudēšana vai jau durvju aizkrišana. Tieši šo varētu attiecināt ne vien uz dzīvokļa durvīm, taču arī reizēm auto durvju atvēršana var veicināt grūtības, ja iesprūst auto durvju slēdzene vai nozūd atslēga. Ar pazušanu var izlīdzēt tie cilvēki, kuriem tomēr ir kopija. Taču ir situācijas, kad mājoklis ir aizslēgts tieši no iekšienes, bet nav neviena, pie kura vērsties pēc palīdzības, vai, piemēram, auto durvis būs iestrēgušas, šajā gadījumā nekāda papildus atslēga nepalīdzēs. Doma izsist durvis nemaz nav vislabākais variants ne priekš dzīvokļa, ne mašīnas.

Durvju atvēršana neizdodas – iespējamie varianti

Pats durvju remonts apzīmē pašu durvju darbības atjaunošanu, un arī vizuālā pārklājuma restaurēšanu vai arī nomaiņu. Kad būs apgrūtināta slēdzeņu atvēršana, šādu situāciju var radīt sekojošas nianses:

 • pirmatnējs durvju slēdzenes mehānisma uzstādīšanas tehnoloģijas pārkāpums;
 • nesankcionēts iebrukšanas mēģinājums;
 • durvju slēdzeņu bojājums;
 • dabīgs detaļu nodilums, tos lietojot.

Ja mājas ārdurvis ir no metāla, kā tas arī ir automašīnas durvīm, viņas būs vides ietekmējamas un šajā gadījumā tiešām var vēl cita veida iemesli salūšanai: mitruma un temperatūras atšķirību iedarbība. Esošais ūdens kondensāts, kas tad sakrājas pašās slēdzenēs kā arī atvēršanas mehānismos jau var sasalt zem aukstās temperatūras un salūzt. Kad veidojas rūsa, tas bojā ārdurvju eņģes, pārvēršot durvis šķības. Jebkurā izkārtojumā durvju serviss palīdzēs Jums kā klientam.

Nosacījumi, kuriem atbilst labākais durvju serviss

Galvenie noteikumi, kam jāatbilst uzņēmumam, kas tad piedāvā durvju apkopi, ir sekojoši:

 • Pilnvērtīga vietne ar labu saturu tajā. Cienījama vieta gādās par redzējumu, ko tad tas var atstāt tieši uz pastāvīgo pircēju;
 • Servisa darbības uzsākšanas datums. Jo vecāks tas ir, jo bez šaubām mazāka būs varbūtība saskrieties ar krāpniekiem;
 • Tiešām būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība tam, lai durvju servisa darbinieks, izņemot tieši no durvīm slēdzeni, neaiziet prom, jo bieži vien ir situācijas, ka pēc tam zvana un tad prasa lielu summu, gan par jaunu slēdzeni, gan par savu darbu;
 • Pastāv pieejama saziņas veidlapa, tālruņa numurs, savlaicīgas konsultantu atbildes uz jautājumiem;
 • Lasiet rekomendācijas konkrēti par kompāniju, kur tiks piedāvāts durvju remonts vai slēdzeņu atvēršana;
 • Esiet klāt, kamēr notiek auto, durvju vai seifa atvēršana, sekojiet līdzi visām darbinieka darbībām;
 • Kad tiek mainītas durvju slēdzenes, pievērsiet pastiprinātu uzmanību viņu iepakojumam – slēdzeņu komplektam jābūt aizvērtam. Speciālistam jāatver tas klienta priekšā, vai varbūt to dara klients pats.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.