Moderns tipogrāfijas piedāvājums – uzlīmju druka, kā arī tieši tās pieprasījums šodien

Uzlīmes jau ir attēli, kas būs drukāti tieši uz pašlīmējoša materiāla, proti, papīra vai arī īpašas plēves, kuras paredzētas tādu izstrādājumu uzlīmēšanai uz dažnedažādām virsmām. Uzlīmes lielākoties pielieto, piemēram, kā reklāmas rīku. Bez tam tieši tāda tipa tipogrāfija šodien būs pieprasīta, pašu uzlīmju izgatavošana sniedz iespēju īstenot labu reklāmas kampaņu par mazu cenu. Minētais mārketinga paņēmiens jau ir diezgan populārs tirdzniecības un servisa vietās, kur vienmēr atrodas liels cilvēku pūlis. Ar īpašas apaļas uzlīmes atbalstu iespējams nodot faktus potenciālajiem klientiem, kad tieši šeit būs organizēta kāda akcija vai tiks piedāvātas atlaides vai arī parādījies jauns produkts.

Uzzināt vairāk – https://budgetprint.lv/veikals/uzlimes/

Uzlīmju druka – dažādība un iespējas

Interesanti, bet uzlīmju druka, kā arī atbilstošas metodes izvēle būs atkarīga no krāsas, attēla specifikas, tirāžas, izejmateriāliem un citiem faktoriem, arī cena ir no tā atkarīga. Pieprasītas tehnoloģijas, kā pasūtīt un drukāt uzlīmes:
-Digitāla uzlīmju druka. Tam nebūs vajadzīgs gatavošanās etaps, tādēļ būs izdevīga uzlīmju druka tieši mazām tirāžām, bet, pieaugot pasūtījuma daudzumam, pašizmaksa diez vai samazināsies.
-Fleksogrāfija. Šī tehnika parasti tiek meklēta, kad tiek pasūtīta uzlīmju izgatavošana lielā daudzumā – no piecdesmit tūkstošiem gabalu. Tehnika ir atbilstoša darbam ar tiešām dažādiem izejmateriāliem, pats attēls būs spilgts un kvalitatīvs.
-Termopārneses jeb folija uzlīmes druka. Šī metode izdevīga mazām tirāžām – sākot no tūkstots gabaliem. Tam būs nepieciešams speciāls printēšanas aparāts. Šeit var strādāt ar kartonu, tekstilu, papīru un pat sintētiku. Tāda veida apaļas uzlīmes būs izturīgas pret jebkāda veida UV starojumu, kā arī temperatūras izmaiņām.
-Ofseta. Piemērots drukāšanai uz papīra vai kartona. Šinī izkārtojumā pasūtīt uzlīmes izdevīgi vidēji lielām tirāžām.
-Termo druka – Līdzīga termopārnesei, taču ar zemākas kvalitātes rezultātu. Atbilstošs tāda veida produktu aplīmēšanai, kuriem jau ir īss uzglabāšanas termiņš – apmēram 3-4 mēneši.
-Karstā druka būs labi piemērota etiķetes uzlīmes dizainam. Attēls būs novietots no klišejas uz darba virsmu zem spiediena, ņemot vērā konkrētu temperatūras režīmu. Piemērots drukai uz plēves vai auduma vai pat ādas, izmantojot hologrāfiskas vai metalizētas krāsas. Drukāšanas veikšanas termiņu nosaka izkārtojuma sarežģītība, pasūtījuma daudzums un citi kritēriji.

Kurā vietā uzlīmju druka varētu būt vislabākā?

Viens no galvenajiem jautājumiem, kurš būtu jāuzdod sev, būtu tieši tas, ar ko gribat darboties – ar starpnieku, mārketinga kompāniju vai arī ar pašu drukāšanas firmu. Piemēram, ievērojama tipogrāfija ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi apliecina to, ka klienta pasūtījums un vēlmes būs sadzirdētas, un, ekonomējot finanses, būs atrasts vislabākais variants priekš klienta, kurā uzlīmju druka, cena un piegāde klientam tiks tik ļoti labi izplānota, ka būsiet apmierināti. Centieties uzzināt vairāk informācijas par izvēlēto kompāniju, lasiet atsauksmes internetā no citiem klientiem. Ja drukas pasūtījums var būt sarežģīts, tad labāk sazināties ar pašu tipogrāfiju un tad izrunāt detaļas ar konsultantiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *