LIELISKI APDARES RISINĀJUMI KATRAM KLIENTAM

Celtniecības nozarē inovatīvi un efektīvi risinājumi ir nepieciešamība, lai klientiem spētu piedāvāt vislabākos risinājumus ēku celtniecībā, renovācijā un energoefektivitātes nodrošināšanā. Griestu montāža ir svarīga iekšdarbu sastāvdaļa. Montāžas darbi ir veicami gan griestu ārpusē, gan iekšpusē. Iekaramie griesti būs labākais risinājums tām ēkām, kas ir būvētas kā komercobjekti vai biroju telpas. Ja jūsu dzīvoklis vai māja ir ar augstajiem griestiem, tad iekaramos griestus iespējams izmantot arī šāda tipa dzīvojamām platībām.

VAI IEKARAMIE GRIESTI IR FUNKCIONĀLI

Klientiem ir iespējams izvēlēties starp trīs veida iekaramajiem griestu veidiem. 90% lielu atvērumu griestos nodrošina open cell, jeb šūnu griesti. Tos visbiežāk izmanto tirdzniecības zālēs un birojos. Šūnas izmēram ir svarīga loma, ja vēlaties apslēpt pie griestiem montētās komunikācijas. Kasešu tipa griesti ir otra populārākā izvēle. Tie tiek veidoti no iekarama rāmja, kurās tiek ievietotas kasetes moduļu veidā no dažādiem materiāliem un arī gaismas ķermeņi. Katra kasete ir viegli izņemama, attiecīgi radot elastīgas iespējas piekļūt griestu komunikācijām. Alumīnija dēlīšu griesti tiek ražoti no izturīga alumīnija un tērauda. Tie tiek montēti pamīšus blakus un atstatumu var pielāgot telpas un klienta vajadzībām. Ļoti bieži šāda veida griestus izmanto ārtelpās.

VAI ĀRĒJĀS ŽALŪZIJAS NODROŠINA TERMOREGULĀCIJU?

Vēl viens mūsdienīgs ārējās fasādes apdares veids ir fasādes žalūzijas. Ārējās žalūzijas var kalpot ne tikai kā dekoratīvs, bet arī funkcionāls un pat energoefektīvs līdzeklis ēkas uzturēšanā. Tiešie saules staru, kas nokļūst uz ēku sienām, tiek bloķēti, tādā veidā regulējot telpās adekvātu temperatūru un kondicionēšanas sistēmas izmantošanu. Ārējās jeb fasādes žalūzijas ir iespējams krāsot sev nepieciešamā tonī, tās ir viegli kopjamas un pavisam noteikti atmaksāsies ieguldījums. Visas konstrukcijas ir drošas un atbilstošas visiem nepieciešamajiem standartiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *