MODUĻU ANGĀRI UN GARĀŽAS PAR LIELISKĀM CENĀM.

Jebkurš automašīnas īpašnieks piekritīs, kad automašīnai ir nepieciešama garāža, kas vasarā pasargā spēkratu no svelmes un ziemā un no aukstuma. Jau labu laiku garāžas tiek celtas no dažādiem materiāliem, ne tikai no ķieģeļiem. Pēdējos gados populāras ir kļuvušas moduļu garāžas, kas ir saliekamas un viegli pārvietojamas. Garāžas ir universāls būves tips, jo nodrošina arī mantu glabāšanas opciju. Moduļu garāžas nav jābūvē, jo tās ir vienkārši un ērti uzstādāmas kā arī tās pēcāk var pārvietot. Moduļu garāžas būs labs risinājums arī lauku mājām vai kādam tamlīdzīgam īpašumam, kurā pamatu rakšana un garāžas celtniecība varētu prasīt ne tikai daudz darba, bet arī gana lielus izdevumus. Taču, nevajag aizmirst pirms moduļu garāžas uzstādīšanas painteresēties vai nav nepieciešams to reģistrēt zemesgrāmatā.

Uzzini vairāk – https://marupesjumti.lv/

SALIEKAMAS GARĀŽAS MĀJĀM UN LAUKIEM.
Saliekamjām moduļu garāžām ir dažādi veidi. Pastāv dažādas iespējas pēc kurām iedala garāžu tipus un viens no vispopulārākajiem ir garāžas jumta tips. Parasti izšķir divslīpu, horizontāla vai vertikāla tipa jumta garāžas. Ja nepieciešama vieta, kur glabāt lauktehniku, ir iespējams iegādāties arī garāžu traktoram. Jau esošai garāžu konstrukcijai ir iespējams pielāgot un izveidot garāžu vārtus, kas būs funkcionāli un kalpos ilgi. Garāžām ir dažādas cenas un tās iedalās pēc dažādiem faktoriem, galvenokārt pēc izmēra un seguma veida, jo akrila un dzelzs garāžām cenas būs atšķirīgas. Jāpiezīmē, ka akrila garāžas būs nedaudz dārgākas, bet to, kāda tipa garāža būs piemērota, noteikti konsultēs pirms pasūtījuma veikšanas.

KUR PASŪTĪT UN KĀ UZSTĀDĪT ANGĀRU?
Ja dzīvojot lauku teritorijā nepieciešams kas lielaks par garāžu, tad lielisks risinājums būs saliekamais angārs. Angāru cena, tā pat kā garāžu cena, ir akarīga no angāra lieluma un materiāla, no kā tas veidots. Ja interesē vidējā cena, tad aptuveni tā ir 50 eiro par kvadrātmetru. Angārus ir iespējams izmantot veselos trīs veidos, līdz ar to ietaupot finanses uz citu būvju celtniecību un arī ieekonomē vietu un laiku. Moduļu angāru uzstādīšana ir tik pat ātrs process kā garāžu uzstādīšana, līdz ar to klients savu jaunuzbūvēto celtni var sākt izmantot drīz vien.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *