Kredīti internetā – rekomendācijas, uz ko tad pievērst uzmanību

Arī tagad ne visu banku piedāvājuma klāstā pastāv aizdevumi online, šobrīd tas vairāk jau ir nebanku kredītiestāžu piedāvājuma klāsts. Aizdevums online tiešām ir viegli izmantojams variants, kā iegūt nepieciešamo summu ļoti ātri, bet arī tagad daži klienti baidās tos izmantot. Pieteikums kredītam, pielietojot tiešsaisti, ne ar ko neatšķiras no pašas kredītiestādes apmeklēšanas. Tiek sastādīts pieteikums, tas tiek apstiprināts un tikai tad tiek saņemta nauda. Visas manipulācijas tiek īstenotas caur internetbanku vai arī personīgo klienta kontu.

Kā vēl viens plus ir tajā, ka pieteikties var uzreiz vairākās kredītiestādēs. Šis moments ievērojami uzlabo iespējas saņemt kredītu. Zemāk var lasīt, tieši ar ko tad aizdevums online atšķiras savā starpā no bankas kredīta, kā arī kam jāpievērš pastiprināta uzmanība, piesakoties kredītam.

Ieskaties te – https://viasms.lv/blog/auto-kredits/!

Aizdevums online – plusi un visi mīnusi

Pievēršoties priekšrocībām un arī mīnusiem, ko tad sms kredīti vai pārējie kredīti internetā sevī slēpj, vispirms jāpievēršas tieši mīnusiem. Šeit pirmās briesmas rodas aizņēmēja neuzmanības dēļ. Šeit tiek paņemts aizdevums, bet netiek lasīti līguma noteikumi. Visbiežāk, protams, lai pievilināt klientus, tiek uzrādīts minimālais % daudzums. Pētot noteikumus, procents ir ievērojami lielāks. Vēl viena problēma attiecas uz personiskās info nodošanu krāpnieku rokās. Pasargāt sevi no krāpniecības jau ir viegli. Aizdevums internetā jānoformē tikai pie uzticamām kreditēšanas iestādēm.
Plusi:
Izdevība piedalīties dažādās akcijās, kā arī sezonālos piedāvājumos;
pieteikuma izvērtēšanas ātrums un kredīta saņemšana uz kontu;
iespēja atlasīt kredītu bez liekiem dokumentiem vai ar kredītvēsturi, kas bankas neapmierinātu;
šeit nav nepieciešams doties uz bankas ofisu.
Saņemot karti ar kredītlimitu, eksistē iespēja saņemt samazinātu procentu likmi, ilgāku labvēlības periodu. Ir bankas, kas var piedāvāt arī jauniem klientiem nedoties uz pašu iestādi, lai parakstīt līgumu. Kurjers piegādās Jums dokumentus uz mājām un Jūs saņemsiet naudu.
Skaidrs, ka tiešām aizdevums online ir un būs diezgan daudzsološa nozare, kura ļauj iegūt izdevīgus nosacījumus. Lai aizsargātu savas intereses, tomēr ir rūpīgi jāizlasa visi dokumenti, un pirms izvēlaties kredītiestādi, iepazīstieties ar klientu atsauksmēm. Apsveriet ne vienīgi procentu likmi, bet, protams, arī kopējo summu, ko nāksies pārmaksāt, tā var ietvert komisijas maksu vai citus pakalpojumus.

Cik tad pieprasīti šobrīd bija sms kredīti?

SMS kredīts tad ir īsa termiņa mikrokredīts, kuru kredītņēmējs saņem, ar īsziņu, kas pienāk uz mobilo tālruni. Izmantojot doto kredīta tipu, klients pilda vienkāršotu pieteikuma procedūru. Visbiežāk tiek piešķirts kredīts no 100 – 1000 eiro. Protams, tādā gadījumā aizdevums jau ir daudz dārgāks klientam, tādēļ tas būs aktuāls vienīgi neparedzēta naudas trūkuma gadījumā, un kad parādās nepieciešamība līdzekļus ātri papildināt. Taču, ņemot vērā to, ka sms kredīts jau ir viegli pieejams, tam diemžēl ir liels krāpšanas drauds, tādēļ nedodiet informāciju par sevi un jebkādu bankas informāciju citiem. Ņemiet kredītu atbildīgi, labi izvērtējot savu spēju maksāt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *