KAS IR PIEPRASĪTĀKIE DRUKAS PAKALPOJUMI LATVIJĀ?

Drukas pakalpojumi joprojām ir pakalpojums, ko izvēlas izmantot daudzi, turklāt ne tikai juridiskas, bet arī privātpersonas. Jebkurš no mums izvēlas pieejamāko pakalpojumu, kas pieejams par adekvātu cenu un piedāvā lielisku rezultātu. Lielisku cenu spēj nodrošināt dažādu faktoru optimizācija, kas ļauj ietaupīt un nodrošināt klientiem patīkamas izmaksas pakalpojumiem un precēm. Interneta veikali darbojas pēc līdzīga principa, tādēļ, kāpēc arī pakalpojumu sniedzēji nevarētu tā pat?

Pašapkalpošanās iespējas ir ieguvušas lielu popularitāti un tehniskās iespējas ļauj to nodrošināt arī online. Ja runājam tieši par drukas pakalpojumu pieejamību, tad tas nozīmē to, ka sistēma ir pilnībā automatizēta un piedāvājumā ir tie pakalpojumi, kas ir saistoši klientiem. Uzzināt vairāk varat te!

CIK IZMAKSĀ UZLĪMJU IZDRUKĀŠANA?
Lai veiksmīgi reklamētu savu uzņēmumu un tā piedāvājumu, daudzi izvēlas uzlīmju drukas piedāvājumu, jo tas ir ērti, ātri un cilvēkiem vienkārši patīk dažādas uzlīmes. Arī privātpersonām ir iespējams izgatavot uzlīmes dažādām vajadzībām. Uzlīmēs ir lielisks veids kā piesaistīt jebkura vecuma klientu uzmanību. Uzlīmes var izgatvot kādas sirds vien kāro – lielas, mazas, kantainas, apaļas un tādā skaitā, kāds nepieciešams. Uzlīmju drukas cena ir atkarīga no dažādiem faktoriem un ir svārstīga. Galvenokārt atkarīga no izmēra un formas, un papīra uz kura uzlīme tiek printēta. Svarīgs kritērijs ir arī laika posms, kad pasūtījumam ir jābūt gatavam – jo ātrāka piegāde, jo nedaudz augstāka cena. Uz baltas, glancētas plēves drukātas uzlīmes ar piegādi nākošajā dienā izmaksās vidēji 25 eiro par 100 vienībām un 27 par 200, attiecīgi lielāka apjoma pasūtījumam cena ir zemāka.

KĀ PIETEIKT VIZĪTKARŠU IZDRUKAS SERVISU?
Otra populārākā preču grupa, ko parasti meklē saistot to ar drukas pakalpojumiem, ir vizītkaršu druka. Varbūt iesākumā varētu likties dīvaini un nevajadzīgi, jo kuram gan interneta laikmetā vēl ir nepieciešamas vizītkartes, taču tā nebūt nav. Uzņēmums, kas piedomā pie sava tēla un tā pasniegšanas, izvēlas izgatavot stilīgas vizītkartes. Vizītkaršu izgatavošana online ir ātra un vienkārša, pateicoties tiešsaistes dizaina veidošanas iespējām un attēlu augšupielādei. 100 vienkāršas vizītkaršu vienības izmaksās ap 10 eiro ar piegādi pēc piecām dienām. Izgatavošanas termiņš, vizītkartes izmēri un citi parametri arī spēlē lielu lomu cenas noteikšanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *